Apie žurnalą
Tikslas. Pagrindiniai mokslo darbų leidinio Socialinių mokslų studijos (ang. Societal Studies) tikslai yra skatinti mokslinį dialogą tarp pasaulio mokslininkų; analizuoti socialinių ir humanitarinių mokslų problemas atspindinčias nacionalinę padėtį bei globalią aplinką; skleisti inovatyvių tyrimų patirtį; plėtoti tarpdisciplininius socialinių ir humanitarinių mokslų krypčių tyrimus.
Publikacijų pobūdis. Socialinių mokslų studijos spausdinami įvairių tradiciškai išskiriamų socialinių mokslų krypčių (teisės, ekonomikos, vadybos, administravimo, politologijos, sociologijos, psichologijos, edukologijos, socialinės informatikos ir kt.) ir humanitarinių mokslų (filologijos; istorijos, filosofijos, teologijos ir kultūros studijų; meno studijų) bei naujai besiformuojančių tyrimo laukų (regionų studijos: Afrikos, Amerikos, Azijos, Australijos bei Europos studijos; kultūros ir medijų studijos ir kt.) ir transdisciplininių tyrimo sričių (migracijos studijos, kultūros ir technologijų sąveikos tyrimai ir kt.) moksliniai straipsniai, nagrinėjantys teorines ir praktines problemas, monografijų bei kitų mokslinių leidinių recenzijos, pranešimai apie socialiniams ir humanitariniams mokslams reikšmingas konferencijas, seminarus.
Periodiškumas. Leidinys Socialinių mokslų studijos leidžiamas du kartus per metus, lietuvių, anglų, prancūzų arba vokiečių kalbomis. Redaktorių kolegijos nutarimu straipsnį gali būti leidžiama spausdinti ir kita kalba.
Recenzavimas. Visi moksliniai straipsniai yra recenzuojami taikant slaptąjį (double-blind) recenzavimo metodą ne mažiau kaip dviejų redaktorių kolegijos paskirtų recenzentų.
Indeksavimas. Mokslo darbų leidinys Socialinių mokslų studijos yra įtrauktas į EBSCO Publishing, Inc., C.E.E.O.L., tarptautines duomenų bazes.
Tai atviros prieigos žurnalas, t.y. visas žurnalo turinys yra laisvai prieinamas ir vartotojai juo gali nemokamai naudotis. Vartotojai turi teisę skaityti, atsisiųsti, kopijuoti, spausdinti, atlikti paieškas šio žurnalo straipsniuose be papildomo leidėjo ar autoriaus sutikimo. Tai suderinta su atviros prieigos BOAI apibrėžimu.