Tematika

Tikslas. Periodinio recenzuojamo mokslo darbų leidinio „Socialinės gerovės tyrimai” tikslas skatinti dialogą tarp įvairių socialinių mokslų krypčių mokslininkų (socialinės politikos, socialinio darbo, sociologijos, edukologijos, psichologijos, ir kt.) bei plėtoti Lietuvos, Rytų ir Vidurio Europos regiono šalių, Europos Sąjungos ir kitų pasaulio valstybių socialinės raidos ir jų gyventojų socialinių problemų tarpdisciplininius tyrimus.

Leidinyje „Socialinės gerovės tyrimai” skelbiami originalūs moksliniai straipsniai ir mokslinių monografijų, kitų leidinių recenzijos, tezės, kitos informacinio pobūdžio publikacijos, parašytos lietuvių arba anglų kalbomis. Redaktorių kolegijos nutarimu minėtos publikacijos gali būti leidžiamos ir kitomis kalbomis. Mokslo darbų leidinyje „Socialinės gerovės tyrimai” spausdinami moksliniai straipsniai socialinės politikos, socialinio darbo, sociologijos, edukologijos ir psichologijos tematika.

Publikacijų pobūdis. Leidinyje „Socialinės gerovės tyrimai” skelbiami originalūs moksliniai straipsniai ir mokslinių monografijų, kitų leidinių recenzijos, tezės, kitos informacinio pobūdžio publikacijos, parašytos lietuvių arba anglų kalbomis. Redaktorių kolegijos nutarimu minėtos publikacijos gali būti leidžiamos ir kitomis kalbomis. Mokslo darbų leidinyje „Socialinės gerovės tyrimai” spausdinami moksliniai straipsniai socialinės politikos, socialinio darbo, sociologijos, edukologijos ir psichologijos tematika.

Periodiškumas. Leidinys „Socialinės gerovės tyrimai” yra pusmetinis, leidžiamas gegužės ir lapkričio mėnesiais.

Recenzavimas. Visi moksliniai straipsniai yra recenzuojami taikant slaptąjį (double-blind) recenzavimo metodą ne mažiau kaip dviejų redaktorių kolegijos paskirtų recenzentų.

Indeksavimas. Mokslo darbų leidinys „Socialinės gerovės tyrimai“ yra įtrauktas į Ulrich’s PROQUEST, C.E.E.O.L. duomenų bazes.

Peržiūros procesas

Straipsnio rankraščio priėmimo tvarka

Redaktorių kolegijai pateikiama elektroninė straipsnio versija (MS Word formatu) bei elektroninis dokumentas su informacija apie autorių (-ius) (vardas, pavardė, mokslo srities ir krypties mokslinis laipsnis, pareigos, darbovietės pavadinimas ir adresas, elektroninis paštas, mokslinių tyrimų kryptys). Straipsnis  ir dokumentas su informacija apie autorių teikiami OJS sistemoje (Open Journal System) adresu https://ojs.mruni.eu/ojs/social-inquiry-into-well-being.

Straipsnis turi būti originalus, niekur kitur anksčiau neskelbtas ir neplanuojamas skelbti.

 

Pateikti straipsniai recenzuojami taikant slaptąjį (double-blind) recenzavimo metodą (autorių ir recenzentą identifikuojanti informacija įslaptinama). Kiekvienam straipsniui skiriami ne mažiau kaip du recenzentai – turintys mokslo laipsnį atitinkamos srities mokslininkai.

Patvirtintą spausdinti straipsnį autorius privalo pataisyti, atsižvelgdamas į recenzentų ir redaktorių

pastabas, arba raštu argumentuoti, kodėl į jas nebuvo atsižvelgta. Pataisytą straipsnį autorius pateikia Redaktorių kolegijai OJS sistemoje (Open Journal System) ne vėliau kaip po dviejų savaičių, kai buvo gavęs recenzijas ir redaktoriaus pastabas.

Publikavimo dažnumas

Leidinys Socialinės gerovės tyrimai yra pusmetinis, leidžiamas gegužės ir lapkričio mėnesiais.

Vieša prieiga

Socialinės gerovės tyrimai – ISSN 2783-5502 – yra atviros prieigos leidinys. Universitetas išlaiko autorines teises, bet publikacijoms yra taikoma Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International Public (CC BY-NC-ND) licencija.

Publikavimo mokestis

 Autoriams nėra taikomas straipsnio publikavimo mokestis.